Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčky

Když se dostanete do registru dlužníků, máte méně možností sjednat si půjčku. Neznamená to však, že byste byli úplně bez možností. Půjčka bez nahlížení do registru Vám pomůže. Nabízí ji mnoho poskytovatelů a je velmi oblíbená.


Než si více napíšeme o půjčce bez nahlížení do registru, přibližme si ve stručnosti registr dlužníků. Možná ho znáte až příliš důvěrně, ale možná přesně nevíte, co je to za registr. Je také možné, že v něm jste, ale nevíte o tom. Nikdo Vám nedá automaticky vědět, že v něm máte negativní záznam. Mnoho lidí se to dozví, až když si chtějí vzít půjčku a ta jim je právě kvůli záznamu v registru dlužníků zamítnutá.

Registr dlužníků je databáze, která vede záznamy o osobách a organizacích, jež jsou pozadu se splácením svých závazků. Do těchto registrů mají přístup i další věřitelé (banky i nebankovní společnosti), takže se dozví o Vašich problémech se splácením a pro mnohé je to důvod k zamítnutí půjčky.

V České republice fungují různé registry dlužníků. Hlavním je Centrální registr úvěru, který spravuje Česká národní banka. Dále jimi jsou Bankovní registr klientských informací, Nebankovní registr klientských informací či Solus, zájmové sdružení právnických osob.

Pokud chcete vědět, jestli nejste v registru dlužníků, můžete si do registrů poslat žádost o výpis z něj.

Půjčka bez nahlížení do registru a doložení příjmu

Zjistíte-li, že jste v registru dlužníků, nezoufejte. Neznamená to ještě, že si nemůžete sjednat půjčku. Jen musíte pozorněji volit, kterého poskytovatele oslovíte, abyste zbytečně neztráceli čas u bank a nebankovních společností, které Vám nevyhoví. Raději se rovnou obraťte na půjčky bez nahlížení do registru a doložení příjmu.


Máte záznam v registru dlužníků a ještě navíc na půjčku chvátáte, ale nemůžete doložit svůj příjem. I pro tyto žadatele existuje specifická nabídka, která jim pomůže. Mohou využít půjčku bez nahlížení do registru. Ať už jste v jakékoliv situaci, jistě najdete vhodný finanční produkt pro vás.

Online formulář

Podejte si nezávaznou online žádost. Najdeme Vám půjčku přesně podle Vašich představ.

  • Zadejte, kolik si chcete půjčit. Vyplňte základné údaje o Vás.
  • Budete kontaktováni.
  • Peníze jsou Vaše.

Spokojený klient

ikona znázorňující spokojeného klienta

Pokazila se mi lednička a potřeboval jsem nutně koupit novou. Finanční rezervu jsem neměl, a tak mi nezbývalo nic jiného, jen si někde půjčit peníze. Kamarád mi doporučil Vaše stránky. Zpočátku jsem byl skeptický, ale teď vím, že zbytečně. Peníze jsem měl hned k dispozici. V současnosti je již půjčka splacena a já si užívám novou ledničku. děkuji.

Karel S., Pardubice
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software